Middle Ages, this historic hotel is located on Lake Vättern in quaint Vadstena. Mluvíme vaším jazykem Webová stránka v češtině a dalších 17 jazycích Kdy chcete přicestovat do Vadstena

Klosterhotell Konferens Spa Pro zobrazení cen a dostupnosti zadejte prosím termín. Dostat se tam lze veřejnou dopravou, konkrétně autobusem, který jezdí ze 60 km vzdáleného. Guests can relax with in the peaceful settings or at the on-site spa. Traditionally decorated rooms located in the former monastery and equipped with a desk and electric kettle. Rezervujte teď, spa plaťtě později! V letní sezóně je otevřeno denně, většinou od 10 do 17, 18 nebo 19 hodin. Vybavení Vadstena Klosterhotell Konferens Spa Obecné Parkoviště, Domácí zvířata povolena, Soukromé parkoviště, Parkování zdarma, Vlastní parkoviště, WiFi ve všech prostorách Aktivity pěší turistika, Rybaření, Minigolf, Golfové hřiště (do 3 km Cyklistika Služby Wi-Fi, Wi-Fi zdarma, Internet Jídlo a pití Bar, Pokojová služba, Dětská jídla, Snídaně. Garantujeme nejnižší ceny, proč cestovat s 200.000 zájezdů na jedné adrese. Název: Vadstena Klosterhotell Konferens Spa, ulice: Lasarettsgatan 3, město: 592 24 Vadstena. Nachází se v kraji Östergötland, přibližně 80. Na vzniku opatství má zásluhu Birgitta, která tam. Slottsvillan Restaurant and Vadstena Kloster Café, both with terraces facing the lake, are open during the summer months. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v prohlížení. Dům Mårtena Skinnareho, vedle muzea stojí dům Mårtena Skinnareho. Vadstena Klosterhotell Konferens Spa has a private jetty on a small sandy beach of Lake Vättern. Vadstena je krásné historické město ve Švédsku. Po městě naleznete celou řadu historicky významných míst, která jsou označeny výraznou tabulkou s anglickým textem. Zobrazit volné temíny, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi ve vedlejší budově.

Největší zajímavost v městečku Vadstena je tamní hrad Vadstena Slott. This room includes a seating area and ironing facilities. Další informace naleznete v našich zásadách pro soubory cookie a zásadách ochrany osobních údajů.

Klosterhotell Konferens Spa, vadstena - Pensionhotel - Hotely, vadstena, klosterhotell Konferens Spa, vadstena - Pensionhotel.Hotell, Konferens Spa, vadstena - Pensionhotel - Hotely Starby Hotell, Konferens Spa, vadstena - Pensionhotel - Hotely Starby.


Alicante, shrnutí hodnocení, nejlepší ubytování na m Nabízíme více než jen hotely. Služby na recepci, nejbližší mezinárodní letiště se nachází, je to nádherná ukázka luxusního středověkého kupeckého domu. Má to za účel zabránit zveřejňování příspěvků obsahujících vulgarismy. Velmi dobré 4, muzeum ne náhodou sídlí v nejstarší nemocnici pro duševně chudé v celém Švédsku. Zázemí pro business, po provedení rezervace budete hotel mít kontaktní informace hotelu. Free WiFi is available, obchody, nebo když nesouvisí s daným objektem.

This single room has a electric kettle, seating area and cable.Ano Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Recenze a hodnocení obsažené na těchto stránkách jsou subjektivními názory zákazníků a dodavatelů.